SONCAS

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SONCAS" powstało w roku 1991 jako spółka cywilna zajmująca się handlem hurtowym oraz wykonawstwem robót budowlanych i remontowych.
Po usamodzielnieniu się w roku 1994, firma w dalszym ciągu - jako jedn± z form działalności wielobranżowej - zajmuje się wykonawstwem ogólnobudowlanym. Firma, na przełomie lat 1994 - 2002, zaliczyła na poczet swoich sukcesów kilkanaście poważnych i trudnych zadań inwestycyjnych.

P.W. "SONCAS" posiada na swym wyposażeniu sprzęt i narzędzia najnowszej generacji.
Prace elewacyjne wykonujemy z rusztowań aluminiowych typu KOMBI SL-100 firmy PLETAC, z pełnym zabezpieczeniem strefy zewnętrznej, prace rozbiórkowe wykonujemy z zastosowaniem zsypów do gruzu YULKANITE, specjalizujemy się również w wykonywaniu tynków gipsowych agregatami tynkarskimi firmy BAUKNECHT przy użyciu mieszanek tynkarskich firm takich jak KNAUF, RIGIPS, GÓRAŻDŻE MIX.
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do prac wyburzeniowych firm BOSCH i HILTL.
Dysponujemy narzędziami do zamrażania instalacji wodnej przy wykonywaniu remontów sieci bez jej wyłączania.
Posiadamy certyfikaty i atesty firm prowadz±cych produkcję i dystrybucję wiodących
materiałów budowlanych jako autoryzowany wykonawca robót technologią prezentowaną przez te firmy.
Posiadamy własny transport pozwalający na płynne prowadzenie zaopatrzenia.
Firma zatrudnia wysokiej klasy specjalistów doskonale obeznanych z nowoczesnymi technologiami takimi jak RIGIPS. CERESIT, DRYVIT, HARWEL PVC itp. Wysoce fachowy dozór inżynieryjno-techniczny, architektoniczny i budowlany zapewnia niezawodność wykonania robót pod względem technologii i sztuki budowlanej. Jesteśmy wstanie podjąć każde wyzwanie inwestycyjne mając świadomość posiadania odpowiedniego potencjału kadrowego oraz wysokiej klasy sprzętu. Zatrudniamy oprócz pionu administracyjno-technicznego - 20 osoby.

 
  Prawie jak w Qingdao

Jak co roku lipcowe zmagania załóg Pucharu Polski Jachtów Kabinowych o mistrzowskie tytuły były połączone z tradycyjnymi Regatami o Błękitną Wstęgę ...
                                            >>>
 
     
 

Złoto po raz czwarty!

U wybrzeży Sopotu odbyły się w dniach 1-5 lipca mistrzostwa świata jachtów klasy Micro - Toyota 2008 Micro CIass World Championship.

                                            >>>

 
 

strona główna | o firmie | nagrody | realizacje | współpraca | sport | kontakt             

 
                        Copyright © Soncas 2008-2019