SONCAS

WSPÓŁPRACA

  

WOJCIECH BAL
W 1991 roku kończy studia architektoniczne na Politechnice Szczecińskiej rozpoczynając jednocześnie pracę w Instytucie Architektury i Planowania Przestrzennego na Wydziale Budownictwa i Architektury. W roku 1992 odbywa staż zawodowy w niemieckim biurze architektonicznym w Neubrandenburgu. W latach 1993-1994 wyjeżdża na staże dydaktyczne do FH wOldenburgu (D) i HH w Groningen (NL). W okresie 1995-1997 koordynuje międzynarodowy program Coast Wise Europę dotyczący wybrzeży europejskich. Od roku 1996 jest konsultantem d/s rozbudowy Uzdrowiska w Połczynie Zdroju. W roku 1999 broni pracę doktorską na Uniwersytecie Szczecińskim i mianowany jest na stanowisko adiunkta w IAiPP WBiA na Politechnice Szczecińskiej. Opiekun krajowych i międzynarodowych warsztatów studenckich i obozów naukowych. Jest autorem i współautorem ponad 12 krajowych i zagranicznych konkursów architektonicznych SARP oraz ponad 25 publikacji naukowych. Autor szeregu projektów architektonicznych i projektów wnętrz. Uczestniczy przy projektowaniu i realizacji m/innymi: Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, Kościoła Bożego Ciała w Szczecinie, modernizacji Sanatorium "Irena" i Zakładu Przyrodoleczniczego w Połczynie Zdroju (Modernizacja Roku 2003),Centrum Handlowego "Sukces" w Kołobrzegu, Rynku w Mieszkowicach i Połczynie Zdroju (nagroda Prezesa UMiRM) Konsultant w nadmorskich gminach w Dziwnowie i Rewalu. Od roku 1999 pełni funkcję Vice-Dyrektora Instytutu Architektury i Planowania Przestrzennego Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. W 2003 roku zostaje mianowany na stanowisko Pełnomocnika Wojewody d/s Architektury i Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Zachodniopomorskiego.
 
PROJEKT SYPIALNI 2 OSOBOWEJ


PROJEKT ARANŻACJI POKOJÓW BAZY HOTELOWEJ
SYPIALNIA 2 OSOBOWA SALON W APARTAMENCIE

PROJEKT UMEBLOWANIA POKOJU


PROJEKT ARANŻACJI KORYTARZY BAZY HOTELOWEJ


PROJEKT ARANŻACJI KORYTARZA BAZY HOTELOWEJ PROJEKT ARANŻACJI KORYTARZA BAZY ZABIEGOWEJ


 
  Prawie jak w Qingdao

Jak co roku lipcowe zmagania załóg Pucharu Polski Jachtów Kabinowych o mistrzowskie tytuły były połączone z tradycyjnymi Regatami o Błękitną Wstęgę ...
                                            >>>
 
     
 

Złoto po raz czwarty!

U wybrzeży Sopotu odbyły się w dniach 1-5 lipca mistrzostwa świata jachtów klasy Micro - Toyota 2008 Micro CIass World Championship.

                                            >>>

 
 

strona główna | o firmie | nagrody | realizacje | współpraca | sport | kontakt             

 
                        Copyright © Soncas 2008