Soncas

2006

Piłkarski turniej charytatywny
Kopią piłkę i pomagają

Połczyński zespół piłkarski Soncas, który kilkakrotnie w ostatnim czasie odnosił sukcesy na turniejach sportowych, tym razem sam zaprosił kilka drużyn do sportowej rywalizacji. W sobotę na sali sportowej w Rąbinie rozegrano doroczny turniej charytatywny.

W turnieju zmierzyło się pięć zespołów, które reprezentowały bardzo wyrównany poziom. Cztery z nich zdobyły po tyle samo punktów, czyli po 7. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydował stosunek bramek. Tym sposobem wygrał zespół COS z Wałcza, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Soncasu, a na trzecim Mir-Stal z Mirosławca. Wybrano również najlepszego strzelca – Mariusza Muchę z Wałcza, oraz najskuteczniejszego bramkarza – Dariusza Rdzeniewskiego z Białogardu.

To już piąta tego typu impreza organizowano przez Soncas. Jak zwykle miała ona nie tylko wymiar sportowy, ale i charytatywny. Wśród uczestników zbierano pieniądze na dożywienie dzieci w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Połczynie.

Imprezą tą firma Soncas zainaugurowała jednocześnie przypadające w tym roku obchody 15 rocznicy swego istnienia.

(geo)


W dniu 11 marca 2006 r. w Rąbinie odbył się V charytatywny turniej z okazji 15-lecia działalności firmy SONCAS. W turnieju brało udział 5 zespołów. Rywalizacja była bardzo zacięta. 4 zespoły miały po tyle samo pkt. czyli 7. Najlepszy stosunek bramek miał zespół COS Wałcz i to on zdobył pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna SONCAS-u, a na trzecim Mir-Stal Mirosławiec. Zawody stały na wysokim poziomie, dużo było czystej gry, mało fauli. Najlepszym strzelcem okazał się Mucha Mariusz z COP Wałcz, a bramkarzem Rdzeniewski Dariusz z Unii Białogard. Pieniądze uzbierane z turnieju przekazane będą do jednej ze szkół na dożywianie.06.03.2006 r.

Soncas kopał w hali

Piłkarze połczyńskiego Soncasu-Jachting odnieśli dwa zwycięstwa w halowych turniejach, a w kolejnych dwóch uplasowali się na trzecich pozycjach.

Najpierw ekipa Soncasu rywalizowała w Mirosławcu. Tu piłkarze z Połczyna zajęli trzecie miejsce, przy czym pierwsze trzy drużyny miały taką samą liczbę punktów, a o zwycięstwie decydował lepszy stosunek bramek.
Następny turniej odbył się w Białogardzie. Soncas pewnie pokonał wszystkich rywali i zdobył pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna Unii Białogard, a na trzeciej piłkarze z Wałcza. Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Siemierz (Soncas).

Trzeci turniej miał miejsce w Krzyżu. Po raz kolejny piłkarze z Połczyn Zdroju zdominowali rywalizację, zajmując pierwsze miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Artur Skorupa (10 goli). Drugą pozycję zajął Mir-Stal Mirosławiec, a trzecią drużyna z Wielunia, w składzie której grały takie sławy jak Mirosław Okoński, wielokrotny reprezentant Polski) oraz Bogusław Pachelski, który występował w pierwszoligowych zespołach Lecha Poznań oraz Petrochemii Płock.

W ostatni weekend drużyna Soncas wybrała się do Wałcza, gdzie po zaciętej walce ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Najlepszym piłkarzem turnieju został Maciej Bożek.

11 marca w Rabinie odbędzie się V Charytatywny Turniej z okazji 15-lecia działalności firmy Soncas.
Drużyna Soncasu wystąpiła w składzie: Lesław Kwiatkowski, Andrzej Owoc, Dariusz Tpłkin, Tomasz Siemierz, Maciej Bożek, Jurek Chodubski, Władysław Miszczyszyn, Artur Skorupa, Leszek Aniołkowski, Roman Kucier-ski
Kierownik drużyny: Jarosław Mańko.

(wok)


W ostatnich dwóch tygodniach drużyna „SONCAS-Jachting” Połczyn Zdrój uczestniczyła w czterech turniejach piłki halowej oldboyów. Pierwszy turniej odbył się w Mirosławcu. „SONCAS-Jachting” zajął trzecie miejsce, przy czym pierwsze trzy drużyny miały taką samą ilość punktów, a o zwycięstwie decydował stosunek bramek.

Następny turniej odbył się w Białogardzie. SONCAS pewnie pokonał wszystkich swoich rywali i zdobył pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna Unii Białogard, a na 3 piłkarze z Wałcza. Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Siemierz (SONCAS). Trzeci turniej miał miejsce w Krzyżu (woj. Wielkopolskie). Po raz kolejny piłkarze z Połczyn Zdroju zdominowali rywalizację, zajmując pierwsze miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Artur Skorupa (10 goli). 2 miejsce zajął Mir-Stal Mirosławiec, a trzecie drużyna z Wielunia, w składzie której grały takie sławy jak Mirosław Okoński ( wielokrotny reprezentant Polski), oraz Bogusław Pachelski, który występował w 1 lidze w zespołach Lecha Poznań oraz Petrochemii Płock.

W ostatni weekend drużyna Soncas wybrała się do Wałcza, gdzie po zaciętej walce ostatecznie zajęła trzecie miejsce (1m. Wałcz I , 2. Wałcz II). Najlepszym piłkarzem turnieju został Maciej Bożek.

11 marca w Rąbinie odbędzie się V Charytatywny Turniej z okazji 15-lecia działalności firmy SONCAS. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, emocji na pewno nie zabraknie.

Stoją od lewej (góra): Lesław Kwiatkowski, Andrzej Owoc, Dariusz Tpłkin, Tomasz Siemierz, Maciej Bożek
dół: Jurek Chodubski, Władysław Miszczyszyn, Artur Skorupa, Leszek Aniołkowski, Roman Kucierski
Kierownik drużyny: Jarosław Mańko